No 1. Grande-Rivière-Nord-Ouest–Port-Louis-Ouest
Veda Baloomoody
Ariane Navarre-Marie
Giovanni Catherine
No 2. Port-Louis-Sud–Port-Louis-Central
Reza Uteem
Nabil Moolna
Reza Gunny
No 3. Port-Louis-Maritime–Port-Louis-Est
Aadil Ameer Meea
Aslam Hossenally
Fawzi Allymun
No 4. Port-Louis-Nord–Montagne-Longue
Robert Hungley
Ludovic Caserne
Anand Heeroo
No 5. Pamplemousses–Triolet
Anil Seeruttun
Jean Marc Ah-Foo
Nitin Busgeeth
No 6. Grand-Baie–Poudre-d’Or
Madun Dulloo
Akash Beejan
Sebastien Lamy
No 7. Piton–Rivière-du-Rempart
Pravind K. Ramtohul
Vinod Gooriah
Subash Kissoondoyal
No 8. Quartier-Militaire–Moka
Govinden Vencatasami
Neera Seebarrun
Dr. Ramloll
No 9. Flacq–Bon-Accueil
Vinay Ancharaz
Anil Poonith
Chetan Baboolall
No 10. Montagne-Blanche–GRSE
Vinaye Koonjul
Mélanie Lucien
Parvez Sadul
No 11. Vieux-Grand-Port–Rose-Belle
Sheila Bunwaree
Nitin Jeeha
Dave Kissoondoyal
No 12. Mahébourg–Plaine-Magnien
Tony Appollon
Kishore Pertab
Rouma Bahadoor
No 13. Rivière-des-Anguilles–Souillac
Avi Thancanamootoo
Dr. Prem Aumeer
Munsoo Kurrimbaccus
No 14. Savanne–Rivière-Noire
Jasmine Toulouse
Critanand Atmah
Ravin Jugurnauth
No 15. La Caverne–Phoenix
Gayatree Dayal
Frédéric Curé
Fazlek Hosseny
No 16. Vacoas–Floréal
Joanna Bérenger
Ajay Gunness
Dhanraj Boodhoo
No 17. Curepipe–Midlands
Lindsay Paul
France Marie
Avinash Munohur
No 18. Belle-Rose–Quatre-Bornes
Satish Boolell
Dany Perrier
Ansheela Iyempermal
No 19. Stanley–Rose-Hill
Paul Bérenger
Jenny Adebiro
Deven Nagalingum
No 20. Beau-Bassin–Petite-Rivière
Rajesh Bhagwan
Franco Quirin
Karen Foo Kune
Veda Baloomoody
Ariane Navarre-Marie
Giovanni Catherine
No 2. Port-Louis-Sud–Port-Louis-Central
Reza Uteem
Nabil Moolna
Reza Gunny
No 3. Port-Louis-Maritime–Port-Louis-Est
Aadil Ameer Meea
Aslam Hossenally
Fawzi Allymun
No 4. Port-Louis-Nord–Montagne-Longue
Robert Hungley
Ludovic Caserne
Anand Heeroo
No 5. Pamplemousses–Triolet
Anil Seeruttun
Jean Marc Ah-Foo
Nitin Busgeeth
No 6. Grand-Baie–Poudre-d’Or
Madun Dulloo
Akash Beejan
Sebastien Lamy
No 7. Piton–Rivière-du-Rempart
Pravind K. Ramtohul
Vinod Gooriah
Subash Kissoondoyal
No 8. Quartier-Militaire–Moka
Govinden Vencatasami
Neera Seebarrun
Dr. Ramloll
No 9. Flacq–Bon-Accueil
Vinay Ancharaz
Anil Poonith
Chetan Baboolall
No 10. Montagne-Blanche–GRSE
Vinaye Koonjul
Mélanie Lucien
Parvez Sadul
No 11. Vieux-Grand-Port–Rose-Belle
Sheila Bunwaree
Nitin Jeeha
Dave Kissoondoyal
No 12. Mahébourg–Plaine-Magnien
Tony Appollon
Kishore Pertab
Rouma Bahadoor
No 13. Rivière-des-Anguilles–Souillac
Avi Thancanamootoo
Dr. Prem Aumeer
Munsoo Kurrimbaccus
No 14. Savanne–Rivière-Noire
Jasmine Toulouse
Critanand Atmah
Ravin Jugurnauth
No 15. La Caverne–Phoenix
Gayatree Dayal
Frédéric Curé
Fazlek Hosseny
No 16. Vacoas–Floréal
Joanna Bérenger
Ajay Gunness
Dhanraj Boodhoo
No 17. Curepipe–Midlands
Lindsay Paul
France Marie
Avinash Munohur
No 18. Belle-Rose–Quatre-Bornes
Satish Boolell
Dany Perrier
Ansheela Iyempermal
No 19. Stanley–Rose-Hill
Paul Bérenger
Jenny Adebiro
Deven Nagalingum
No 20. Beau-Bassin–Petite-Rivière
Rajesh Bhagwan
Franco Quirin
Karen Foo Kune